Танкашов Василь Дмитрович

Дата: 25.04.2023 12:04

Танкашов Василь Дмитрович, народився 26.11.1974 року в с.Зеленівка Приморського району Запорізької області. яка є болгарським поселенням вже досить довгий час, тому і батьки, і сам Василь за національністю болгари. Закінчивши школу, він пішов служити до лав Збройних Сил України. Потрапив до танкових військ. Після демобілізації вирішив шукати долі в місті Запоріжжі. І таки знайшов, не лише долю, а і дружину Людмилу. Познайомилися, закохалися, та й переїхали з міста до Мар'ївки. Придбали для сімейного щастя будинок та зажили. А щоб щастя було повне, народилася в подружжя маленька, чудова донечка Ангеліна, хоча вся родина та односельці ласкаво звуть її Еля. Щоб фінансово забезпечити родину, Василь разом з дружиною, створили власну міні ферму. Кого там тільки не було: кози, корови, кролі. До речі у кролів були створені такі умови, що приїздили переймати досвід з інших міст. У них були клітки-вольєри, де кролі могли вільно плавати в басейні і вволю бешкетувати. А ще Василя односельці знали, як людину, яка копала криниці. Він їх викопав дуже багато і задоволені люди були завжди з водою. Захотів і зробив – це про Василя, задумав збудувати підсобне приміщенні з пляшок – і збудував, захотів зробити пристрій для точного знаходження водяної жили – і зробив. Служба в арміії дала ще одну професію – тракториста, ким він і працював деякий час, у фермерських хазяйствах села. В 2015 році, записався добровольцем до АТО, де знаходився до її закінчення. І лише 5 місяців перепочинку і знову взяв до рук зброю, для захисту України. Був направлений на Донецький напрямок, м.Волноваха, артилеристом мінометником, та вже не рядовим солдатом, а заступником командира взводу. Виконуючи бойове завдання, потрапив у ДТП, де отримав травму голови. 11 місяців лікування у госпіталях, 5 проведених операцій, але вилікуватися не зміг. Життя воїна обірвалося 30 березня 2023 року. Василь був дуже доброю, спокійною та врівноваженою людиною, справжнім патріотом, який відав за нашу незалежність найцінніше – своє життя.

Герої не вмирають, а вічно живуть в наших серцях .
Похований 8 квітня в с. Мар’ївка