Пошук

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ, ПРОФНАВЧАННІ, ВІДКРИТТІ ТА РОЗВИТКУ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

ДОРОЖНЯ  КАРТА

для  ветеранів війни

 

 

 

Запорізький обласний центр зайнятості

69126 м.Запоріжжя, вул.Незалежної України, 56-А

тел. (061) 2190330

e-mail: 03491412@mail.gov.ua

                                 Гаряча лінія: 0-800-336-728

                        https://zap.dcz.gov.ua/

ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zaporizhzhia

 

 

 

 

 

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА

У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ, ПРОФНАВЧАННІ, ВІДКРИТТІ ТА РОЗВИТКУ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

 Якщо Ви шукаєте роботу (постійну або тимчасову) зверніться до будь-якого зручного для Вашого відвідування центру зайнятості.

Облік та реєстрація в службі зайнятості проводиться незалежно від зареєстрованого місця Вашого проживання чи перебування.

У центрах зайнятості Вам допоможуть:

  • знайти роботу – постійну або тимчасову;

Особи, зацікавлені в пошуку роботи, можуть здійснювати її самостійний  пошук на Єдиному порталі вакансій (https://jobportal.dcz.gov.ua/)  або оформити підписку на вакансії через чат-боти у Telegram  та Viber. Але, слід пам’ятати, що звернення до служби зайнятості може значно прискорити процес працевлаштування, оскільки часто фахівці служби здійснюють підбір кандидатів під конкретні замовлення роботодавців, зокрема – з організацією професійної підготовки безробітних безпосередньо на майбутньому робочому місці.

Фото без опису

  • отримати матеріальну підтримку шляхом участі в  суспільно-корисних та громадських роботах. За направленням служби зайнятості  здійснюється підбір громадських робіт, інших робіт тимчасового характеру та суспільно корисних робіт для безробітних
  • підвищити кваліфікацію або отримати нову конкурентоспроможну професію;
  • отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття;
  •  відкрити власну справу.

Для отримання статусу безробітного Вам необхідно надати:

- паспорт громадянина України (або інший документ, що посвідчує особу);

- реєстраційний номер облікової картки платника податків;

- трудову книжку або документ, який  підтверджує період зайнятості;

-  документ про освіту;

- військово-обліковий документ;

- посвідчення учасника бойових дій (оригінал або електронне посвідчення ветерана) та у разі потреби копію довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України або копію довідки про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, або копію довідки про безпосередню участь особи у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

         - особа з інвалідністю, яка не досягла встановленого статтею 26 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” пенсійного віку та отримує пенсію по інвалідності або державну соціальну допомогу відповідно до Законів України “Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю” та “Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю”, подає копію довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією, а також за бажанням копію індивідуальної програми реабілітації.

 

 

 

 

 

 

 

 

Зареєструватися в служби зайнятості можна звернувшись особисто або онлайн (подати заяву через Портал «Дія»)

https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/imce/e-reyestraciya_2021.jpg

 

 

За відсутності документів спеціалісти центру зайнятості безоплатно  нададуть Вам:

  • інформацію про актуальні вакансії в будь-якому регіоні України;
  •  допоможуть у виборі або зміні професії;
  • нададуть правову допомогу з питань працевлаштування, отримання статусу безробітного, допомоги по безробіттю, ознайомлять з законодавством у сфері праці.

Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/photo_2023-04-13_18-32-39.jpg

Є можливість отримати грант ветеранам, людям з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей. Розмір грантів до 1 млн.грн. Основна умова – створення робочих місць, сплата податків та провадження діяльності.

Програма передбачає надання грантів на суми:

•        до 250 тисяч гривень для учасника бойових дій та/або особи з інвалідністю внаслідок війни на власний бізнес за умови створення щонайменше одного робочого місця;

•        до 500 тисяч гривень може отримати член родини учасника бойових дій за умови створення щонайменше двох робочих місць. Співфінансування за цією програмою таке: не більше 70% надає держава, 30% — власні кошти майбутнього підприємця;

•        до 1 млн гривень зможе отримати учасник бойових дій, якщо він не менш ніж три роки був зареєстрований як ФОП. Головна умова — створити від чотирьох робочих місць, із яких щонайменше два — для ветеранів або людей з інвалідністю внаслідок війни. Тут так само кошти надаються на умовах співфінансування - 70% на 30%.

Подати заяву на отримання гранту для ветеранів та їх подружжя можна через портал  «Дія»
https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/check-mark_2.png  Консультації та допомога: Запорізький обласний центр зайнятості (каб.501).тел. 061-219-03-30 або 0500665700

    Порядок надання грантів на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей. ( https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/738-2022-%D0%BF#Text)

  Порядок проведення оцінювання заяв, критеріїв оцінювання та необхідної кількості балів (оцінки) для прийняття Державним центром зайнятості рішень про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу, форми бізнес-плану, форми договору про надання мікрогранту, а також кінцевих строків подання заяв та граничної суми мікрогрантів.( https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0751-22#Text)

https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/imce/arrows-147752_960_720.png  Договір та заява про надання гранту (https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/dogovirzayava.pdf). 

Детальніше про програму: https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/dogovirzayava

Мікрогранти на створення або розвиток власної справи

Дія, Ощадбанк та Державна служба зайнятості надає консультації клієнтам, які бажають взяти участь в програмі з метою запуску нового, або розвитку діючого бізнесу, зі створенням нових робочих місць.

Подати заяву на отримання мікрогранту можна на Порталі Дія.

Розмір мікрогранту, який надається одному отримувачу, визначається відповідно до його запиту, але не менше 50 000 гривень та не більше 250 000 гривень, за умови створення не одного або двох робочих місць, залежно від суми запиту.

Консультацію щодо умов програми та оформлення заявки можливо отримати у відділеннях Ощадбанку, Запорізькому обласному центрі зайнятості, онлайн-підтримці - через чат-бот Державної служби зайнятості @DCZ_worknow_bot

Деталі програми:

Учасником програми можуть стати фізична особа, суб’єкти мікропідприємництва чи малого підприємництва (фізична особа — підприємець або юридична особа (засновниками яких є тільки фізичні особи — громадяни України)), крім суб’єктів господарювання державного та комунального секторів економіки.

Інші умови визначені затвердженим Порядком.

Для участі в програмі необхідно подати такі документи через портад Дія:

  • заяву на отримання мікрогранту;
  • бізнес-план щодо створення нового або розвитку діючого бізнесу;

Рішення щодо надання мікрогрантів приймає Державний центр зайнятості.

Після перевірки на відповідність вимогам та погодження проєкту грантові кошти будуть переказані на окремий рахунок заявника в Ощадбанку.

Детальніше про програму: https://www.dcz.gov.ua/storinka/mikrogrant-vlasna-sprava

 Ваучер для підтримання конкурентоспроможності на ринку праці

https://www.dcz.gov.ua/sites/default/files/vaucher_2.png

Навчатися за ваучером можна за 123 професіями та спеціальностями , зокрема у сфері ІТ-технологій, будівництва, транспорту, освіти, медицини, сільського господарства, соціального обслуговування, самостійно обравши професію або спеціальність, заклад освіти у межах України та форму навчання: стаціонарну, заочну чи дистанційну.

Звернутись за послугою можна в найближчому центрі зайнятості: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nug3KT6krhG0C0pMI_FME643g047whdiSoLqFudjP3w/edit#gid=0

Більш детально за посиланням https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

 

КООРДИНАТИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

https://zap.dcz.gov.ua/publikaciya/koordynaty-miskrayonnyh-centriv-zaynyatosti-ta-filiy-zaporizkogo-oblasnogo-centru

місто/район

адреса

контактний телефон, електрона адреса

Запорізький ОЦЗ

м. Запоріжжя, вул.Незалежної України, 56-А

 

 (061) 2190330

03491412@mail.gov.ua

 

Запорізька філія Запорізького обласного центру зайнятості

м. Запоріжжя,

вул. Рекордна, 16-б;

 (061) 219-03-31,

 050-0292474

20510074@mail.gov.ua

20482573@mail.gov.ua

Вільнянський відділ

Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості

 

 

Запорізька область,

м.Вільнянськ,

вул. Зачиняєва,26

066-310-35-64

20523504@mail.gov.ua

 

Новомиколаївський відділ Запорізької філії Запорізького обласного центру зайнятості

 

 

Запорізька область,

смт.Новомиколаївка

вул. Українська,42

 

098-3982073

20524047@mail.gov.ua

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь