Щодо статусу спеціальної сировинної зони

Відповідно до Закону України «Про дитяче харчування» з метою визначення спеціальних сировинних зон для виробництва високоякісного та безпечного дитячого харчування в облдержадміністрації створена та працює комісія з питань надання виробникові сировини статусу спеціальної сировинної зони, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування (розпорядження голови облдержадміністрації від 20.08.2013 № 403 «Про створення комісії з питань надання виробникові сировини статусу спеціальної сировинної зони, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування» (зі змінами).

16:11:30 20.01.2021

Пряма телефонна лінія

У вівторок, 26 січня 2021 року. відбудеться пряма телефонна лінія на тему: "Адміністративне право", в ході якої мешканці області зможуть отримати відповідні  від фахівців Регіонального центру з надання безоплатної вториної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях на різноманітні питання правового характеру:оскарження дій та рішень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування,вимоги про визнання неправомірними та скасування рішень органів місцевого самоврядування,судовий порядок визнання незаконними актів органів та посадових  осіб органів місцевого самоврядування тощо

13:29:05 19.01.2021