Пошук

Новини Відділу "ЦНАП"

ПРИЗНАЧЕННЯ ВСІХ ВИДІВ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ТА КОМПЕНСАЦІЙ ВІДТЕПЕР ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ "ЦНАП" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

З СІЧНЯ 2021 року ЗАЯВИ ТА ДОКУМЕНТИ НА ПРИЗНАЧЕННЯ ВСІХ ВИДІВ СОЦІАЛЬНИХ ДОПОМОГ ТА КОМПЕНСАЦІЙ ПРИЙМАЮТЬСЯ ЧЕРЕЗ ВІДДІЛ "ЦНАП" ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БІЛЕНЬКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, ВІДДАЛЕНІ РОБОЧІ МІСЦЯ С. ЛИСОГІРКА (ЛИСОГІРСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ) ТА С. МАР'ЇВКА(МАР'ЇВСЬКИЙ СТАРОСТИНСЬКИЙ ОКРУГ)!!!

Одночасно повідомляємо, що для населення нашої громади суттєвих змін не відбудеться, окрім того що відповідні послуги тепер будуть приймати адміністратори відділу "ЦНАП", який знаходиться у приміщенні Біленьківського сільського Будинку культури за адресою с. Біленьке, вул. 30 Грудня, 24 а.

ВІД ПОЧАТКУ РОКУ УПРАВЛІННЯ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ РДА ПРИПИНЯЮТЬ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН.

Усі звернення із соціальних питань прийматимуть особисто адміністратори "ЦНАП" у цифровому форматі за допомогою програмного комплекса "СОЦІАЛЬНА ГРОМАДА" та передаватимуть для ухвалення рішень до УСЗН Запорізької РДА.

«Соціальна громада» – програмний продукт, за допомогою якого справи в цифровому вигляді передаються від громад до органів соціального захисту населення райдержадміністрацій для призначення допомог. Електронні копії документів, прийняті через «Соціальну громаду», будуть відразу потрапляти в управління соціального захисту населення, що скоротить час прийняття рішення майже вдвічі.

ДЛЯ ЗРУЧНОСТІ ТА ПЛАНУВАННЯ ЧАСУ Є МОЖЛИВІСТЬ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАПИСУ НА ПРИЙОМ ДО СПЕЦІАЛІСТІВ

відділу "ЦНАП": с. Біленьке, вул. 30 Грудня, буд.24а; (телефон для довідок 068-390-19-02)

Лисогірський старостинський округ - с. Лисогірка, вул. Центральна, буд.8 (067-126-96-12)

Мар'ївський старостинський округ- с. Мар'ївка, вул. Центральна,

буд. 36 (099-404-12-96)

 

До уваги перелік послуг СОЦІАЛЬНОГО ХАРАКТЕРУ, який Ви можете отримати через відділ "ЦНАП" виконавчого комітету Біленьківської сільської ради

1. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ-ПІДПРИЄМЦЯМ, ЯКІ ОБРАЛИ СПРОЩЕНУ СИСТЕМУ ОПОДАТКУВАННЯ І НАЛЕЖАТЬ ДО ПЕРШОЇ ТА ДРУГОЇ ГРУПИ ПЛАТНИКІВ ЄДИНОГО ПОДАТКУ.

2. ВСТАНОВЛЕННЯ СТАТУСУ, ВИДАЧА ПОСВІДЧЕНЬ БАГАТОДІТНОЇ СІМ'Ї ТА ДИТИНИ З БАГАТОДІТНОЇ СІМ'Ї.

3. НАДАННЯ СУБСИДІЙ ДЛЯ ВІДШКОДУВАННЯ ВИТРАТ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ПРИДБАННЯ СКРАПЛЕННОГО ГАЗУ, ТВЕРДОГО ТА РІДКОГО ПІЧНОГО ПОБУТОВОГО ПАЛИВА.

4. НАДАННЯ ПІЛЬГ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ, ПРИДБАННЯ ТВЕРДОГО ПАЛИВА І СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ У ГРОШОВІЙ ФОРМІ.

5. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ СІМ'ЯМ.

6. ПРИЗНАЧЕННЯ ОДНОРАЗОВОЇ ВИНАГОРОДИ ЖІНКАМ, ЯКИМ ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ УКРАЇНИ "МАТИ-ГЕРОЇНЯ".

7. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ ОДИНОКИМ МАТЕРЯМ.

8. ПРИЙОМ ЗАЯВ ТА ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ У ЗВ'ЯЗКУ З ВАГІТНІСТЮ ТА ПОЛОГАМИ, ОСОБАМ, ЯКІ НЕ ЗАСТРАХОВАНІ В СИСТЕМІ ЗАГАЛЬНООБОВ'ЯЗКОВОГО ДЕРЖАВНОГО СОЦІАЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ.

9. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ.

10. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ПРИ УСИНОВЛЕННІ ДИТИНИ.

11. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ, НАД ЯКИМИ ВСТАНОВЛЕНО ОПІКУ ЧИ ПІКЛУВАННЯ.

12. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ З ДИТИНСТВА ТА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

13. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ, ЯКІ ВИХОВУЮТЬСЯ У БАГАТОДІТНИХ СІМ'ЯХ.

14.ПРИЗНАЧЕННЯ ТИМЧАСОВОЇ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ НЕПРАЦЮЮЧІЙ ОСОБІ, ЯКА ДОСЯГЛА ПЕНСІЙНОГО ВІКУ, АЛЕ НЕ НАБУЛА ПРАВА НА ПЕНСІЙНУ ВИПЛАТУ У ЗВ'ЯЗКУ З ВІДСУТНІСТЮ СТРАХОВОГО СТАЖУ.

15. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ОСОБАМ, ЯКІ НЕ МАЮТЬ ПРАВА НА ПЕНСІЮ, ТА ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

16. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ОСОБІ, ЯКА ДОГЛЯДАЄ ЗА ХВОРОЮ ДИТИНОЮ.

17. НАДАННЯ ТИМЧАСОВОЇ ДЕРЖАВНОЇ ДОПОМОГИ ДІТЯМ, БАТЬКИ ЯКИХ УХИЛЯЮТЬСЯ ВІД СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ, НЕ МАЮТЬ МОЖЛИВОСТІ УТРИМУВАТИ ДИТИНУ АБО МІСЦЕ ПРОЖИВАННЯ ЇХ НЕ ВІДОМЕ.

18. ПРИЗНАЧЕННЯ ЩОМІСЯЧНОЇ АДРЕСНОЇ ДОПОМОГИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ДЛЯ ПОКРИТТЯ ВИТРАТ НА ПРОЖИВАННЯ, В ТОМУ ЧИСЛІ НА ОПЛАТУ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ.

19. НАДАННЯ ЩОМІСЯЧНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ОСОБІ, ЯКА ПРОЖИВАЄ РАЗОМ З ОСОБОЮ З ІНВАЛІДНІСТЮ І ЧИ ІІ ГРУПИ ВНАСЛІДОК ПСИХІЧНОГОРОЗЛАДУ, ЯКА ЗА ВИСНОВКОМ ЛІКАРСЬКОЇ КОМІССІЇ МЕДИЧНОГО ЗАКЛАДУ ПОТРЕБУЄ ПОСТІЙНОГО СТОРОННЬОГО ДОГЛЯДУ, НА ДОГЛЯД ЗА НЕЮ.

20. ВИДАЧА ПОСВІДЧЕННЯ ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

21. ПРИЗНАЧЕННЯ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ ОДНОРАЗОВОЇ НАТУРАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ "ПАКУНОК МАЛЮКА".

22. ВИПЛАТА ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ ДЕЯКИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН.

23. ВИДАЧА НАПРАВЛЕННЯ НА ПРОХОДЖЕННЯ ОБЛАСНОЇ, ЦЕНТРАЛЬНОЇ МІСЬКОЇ У ММ. КИЄВІ ТА СЕВАСТОПОЛІ МЕДИКО-СОЦІАЛЬНОЇ ЕКСПЕРТНОЇ КОМІССІЇ ДЛЯ ВЗЯТТЯ НА ОБЛІК ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ АВТОМОБІЛЯМИ.

24. НАДАННЯ ОКРЕМИМ КАТЕГОРІЯМ ОСІБ ПОСЛУГ ІЗ КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ (АБІЛІТАЦІЇ)

25. ВИПЛАТИ ДЕЯКИМ КАТЕГОРІЯМ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ЗАМІСТЬ САНАТОРНО-КУРОРТНОЇ ПУТІВКИ ТА ВАРТОСТІ САМОСТІЙНОГО САНАТОРНО-КУРОРТНОГО ЛІКУВАННЯ.

26. Призначення одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту.

27. НАДАННЯ ЩОРІЧНОЇ ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ КОМПЕНСАЦІЇ ВАРТОСТІ ПУТІВОК САНАТОРНО-КУРОРТНИМ ЗАКЛАДАМ ТА ЗАКЛАДАМ ВІДПОЧИНКУ, ЗДІЙСНЕННЯ ДОПЛАТ ЗА РАХУНОК ВЛАСНИХ КОШТІВ, ВИПЛАТИ ГРОШОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ ГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ.

28. НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НА УТРИМАННЯ ДИТИНИ В СІМ’Ї ПАТРОНАТНОГО ВИХОВАТЕЛЯ ТА ОПЛАТИ ПОСЛУГ ІЗ ЗДІЙСНЕННЯ ПАТРОНАТУ НАД ДИТИНОЮ (ГРОШОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ)

29. НАДАННЯ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НА ДІТЕЙ-СИРІТ ТА ДІТЕЙ, ПОЗБАВЛЕНИХ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ, ГРОШОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БАТЬКАМ-ВИХОВАТЕЛЯМ І ПРИЙОМНИМ БАТЬКАМ ЗА НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ У ДИТЯЧИХ БУДИНКАХ СІМЕЙНОГО ТИПУ ТА ПРИЙОМНИХ СІМ’ЯХ ЗА ПРИНЦИПОМ «ГРОШІ ХОДЯТЬ ЗА ДИТИНОЮ».

30. НАДАННЯ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ НЕПРАЦЮЮЧИМ МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИМ ОСОБАМ, ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ.

31. ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТА ОДНОРАЗОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ СІМ’ЯМ, ЯКІ ВТРАТИЛИ ГОДУВАЛЬНИКА ІЗ ЧИСЛА ОСІБ, ВІДНЕСЕНИХ ДО УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС, СМЕРТЬ ЯКИХ ПОВ’ЯЗАНА З ЧОРНОБИЛЬСЬКОЮ КАТАСТРОФОЮ, ТА УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ІНШИХ ЯДЕРНИХ АВАРІЙ, ОСІБ, ЯКІ БРАЛИ УЧАСТЬ У ЯДЕРНИХ ВИПРОБУВАННЯХ, ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАННЯХ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ, СКЛАДАННІ ЯДЕРНИХ ЗАРЯДІВ І ВИКОНАННІ НА НИХ РЕГЛАМЕНТНИХ РОБІТ, СМЕРТЬ ЯКИХ ПОВ’ЯЗАНА З УЧАСТЮ У ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ ІНШИХ ЯДЕРНИХ АВАРІЙ, ЯДЕРНИХ ВИПРОБУВАННЯХ, ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАННЯХ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ, СКЛАДАННІ ЯДЕРНИХ ЗАРЯДІВ І ВИКОНАННІ НА НИХ РЕГЛАМЕНТНИХ РОБІТ; ОДНОРАЗОВОЇ КОМПЕНСАЦІЇ БАТЬКАМ ПОМЕРЛОГО УЧАСНИКА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС, СМЕРТЬ ЯКОГО ПОВ’ЯЗАНА З ЧОРНОБИЛЬСЬКОЮ КАТАСТРОФОЮ.

32. ВИДАЧА ПОСВІДЧЕНЬ ОСОБАМ, ЯКІ ПОСТРАЖДАЛИ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ТА ІНШИМ КАТЕГОРІЯМ ГРОМАДЯН.

33. ПРИЗНАЧЕННЯ ТА ВИПЛАТА КОМПЕНСАЦІЙ ТА ДОПОМОГИ УЧАСНИКАМ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС, УЧАСНИКАМ ЛІКВІДАЦІЇ ЯДЕРНИХ АВАРІЙ, ПОТЕРПІЛИМ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ПОТЕРПІЛИМ ВІД РАДІАЦІЙНОГО ОПРОМІНЕННЯ, ВІДНЕСЕНИХ ДО КАТЕГОРІЙ 1, 2 ТА 3, ДІТЯМ, ПОТЕРПІЛИМ ВІД ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ, ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ВНАСЛІДОК ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ КАТАСТРОФИ.

34. ВидаЧА путівки на влаштування до будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з Інвалідністю, геріатричного пансіонату, пансіонату для ветеранів війни і праці, психоневрологічного інтернату, ДИТЯЧОГО будинку-інтернату або молодіжного відділення дитячого будинку-інтернату.

35. ВИДАЧА НАПРАВЛЕННЯ (ПУТІВКИ) ОСОБАМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА / АБО ДІТЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ДО РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ УСТАНОВ СФЕРИ УПРАВЛІННЯ МІНСОЦПОЛІТИКИ ТА / АБО СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ОБЛАСНИХ, КИЇВСЬКОЇ ТА СЕВАСТОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКИХ, РАЙОННИХ, РАЙОННИХ У ММ. КИЄВІ ТА СЕВАСТОПОЛІ ДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ, ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ МІСЬКИХ, РАЙОННИХ У МІСТАХ (У РАЗІ ЇХ УТВОРЕННЯ) РАД.

36. ВИДАЧА НАПРАВЛЕННЯ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТЕХНІЧНИМИ ТА ІНШИМИ ЗАСОБАМИ РЕАБІЛІТАЦІЇ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ ТА ДІТЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ.


 


 

 

15 липня 2019 року в Біленьківській  ОТГ проведено інформування населення на тему «Що таке належний ЦНАП?

Реформа децентралізації є однією з найбільш важливих та масштабних міжсекторальних реформ, що привносить безпосередні переваги у повсякденне життя українців. Це історія вражаючого успіху та повернення ініціативи в руки місцевих громад.

  Однією з невід’ємних складових реформи децентралізації є реорганізація системи надання адміністративних послуг на місцевому рівні. Функціонуючий належним чином Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) покращує життя мешканців громади, наближаючи органи влади до потреб громадськості та роблячи систему надання адміністративних послуг прозорою, доступною та сервісно-орієнтованою. Належний ЦНАП зміцнює управління та підзвітність на місцевому рівні.

  У ЦНАП вдається інтегрувати практично всі групи базових адміністративних послуг: реєстрація місця проживання, бізнесу, нерухомості; адмінпослуги соціального характеру, зокрема призначення житлових субсидій і державної допомоги; пенсійні послуги; нотаріальні дії ОМС, послуги у сфері зайнятості.

У малих громадах весь персонал ОТГ, залучений до процесу надання адмінпослуг, має працювати у форматі ЦНАП. У положення такого відділу чи управління має обов’язково включатися і галузевий функціонал – повноваження у відповідних сферах надання адмінпослуг. Функції адміністраторів мають виконувати всі працівники ЦНАП.

  Належний ЦНАП – це, насамперед, достатній перелік адміністративних послуг, які можна назвати базовими, тобто які є найнеобхіднішими для більшості громадян. Другою ознакою належного ЦНАП є пристосоване приміщення, безбар’єрне, відкрите (некабінетне), комфортне, адаптоване до потреб різних груп відвідувачів. Важливими є також клієнтоорієнтований режим роботи (це вимога Закону) та супутні послуги, можливість оплати на місці платних адмінпослуг. Питання ефективного надання адмінпослуги теж є ключовим. Тобто ті послуги, які можуть надаватися невідкладно, повинні надаватися за один візит.

  МЕХАНІЗМИ ІНТЕГРАЦІЇ ПОСЛУГ ДЛЯ НАДАННЯ ЧЕРЕЗ ЦНАП

  Інтеграція послуг у ЦНАП передбачає врахування кількох моментів:

  1. Перелік послуг, які надаються через ЦНАП, визначається органом, який утворив ЦНАП, тобто сільською радою. Ці можливості стосуються надання через ЦНАП насамперед адміністративних послуг, які належать до компетенції органу місцевого самоврядування (далі – ОМС), тобто власних і делегованих повноважень відповідної місцевої ради та її виконавчих органів.

  Теоретично механізм організації надання цих послуг у ЦНАП відносно простий. Він передбачає: рішення місцевої ради про включення певної послуги до переліку послуг, що надаються через ЦНАП; прийом суб’єктів звернення щодо надання цієї послуги тільки у ЦНАП (адміністраторами ЦНАП; працівниками виконавчих органів місцевої ради, на яких додатково покладено обов’язки адміністраторів, у тому числі старостами в ОТГ).

  До ЦНАП відносяться і віддалені місця для роботи адміністраторів.

  2. Для органів місцевого самоврядування рекомендованим до надання через ЦНАП є Перелік адміністративних послуг органів виконавчої влади, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 р. №523-р у редакції від 11.10.2017 р. №782-р.

  3. Якщо йдеться про ЦНАП у громадах сіл, то найбільшим викликом є інтеграція у ЦНАП адміністративних послуг, які надаються територіальними підрозділами (органами) центральних органів виконавчої влади (ЦОВВ), наприклад Держгеокадастру, та районними державними адміністраціями, особливо адміністративних послуг, які надаються управліннями соціального захисту населення райдержадміністрацій.

Фото без опису

Тренінг по проекту: Фаза впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг для населення

В Біленьківській об’єднаній територіальній громаді протягом червня  2019 року для працівників виконавчого комітету сільської ради за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», проходив тренінг по проекту: Фаза впровадження напряму з покращення якості адміністративних послуг для населення.

Виїзний прийом громадян на території Біленьківської сільської ради начальника Запорізького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Галіна О.О.

Виконавчий комітет Біленьківської сільської ради не стоїть осторонь проблем пенсіонерів,тому, з метою обслуговування осіб, які не мають можливості особисто звернутись до органів Пенсійного Фонду, було організовано виїзні прийоми спеціалістами ПФУ. 

Так, сьогодні, 19.04.2019 року, начальник Запорізького приміського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області Галіна О.О. та начальник відділу обслуговування громадян Моісеєнко А.К.            здійснили  виїзний прийом громадян на території Біленьківської сільської ради, а саме у відділі «ЦНАП» виконавчого комітету Біленьківської сільської ради. При цьому пенсіонерам допомагали оформляти заяви, надавали роз’яснення на всі запитання, які турбують людей. 

Наступний виїзний прийом відбудеться 17.05.2019 року, тому запрошуємо всіх бажаючих до відділу «ЦНАП».

Фото без описуФото без описуФото без опису

Візит регіонального спеціаліста Програми «U-LEAD з Європою".

18 лютого 2019 року Феліксом Хрустальовим - регіональним спеціалістом Програми «U-LEAD з Європою: програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку – компонент 2: Створення центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) та підвищення поінформованості населення про місцеве самоврядування», фаза впровадження, раунд 1 -відвідано Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Біленьківської сільської ради. Метою візиту було формування матеріалів до підписання договору між Громадою і Програмою «U-LEAD з Європою".  

Фото без опису

Фото без опису

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь