Пошук

Водопостачання та водовідведення

ПОВІДОМЛЕННЯ

про публічну пропозицію (оферту) КП «Біленьке» про укладення

ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуг з централізованого водопостачання та
 централізованого водовідведення

 

     На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, у зв’язку з затвердженням постановою Кабінету Міністрів України від 5 липня 2019 р. № 690 типового публічного договору приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, Комунальне підприємство Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області (код ЄДРПОУ 32407360) публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, що є публічним договором приєднання (далі –Публічний договір).

     Публічний договір вважається укладеним через 30 днів з моменту розміщення на офіційному сайті Біленьківської громади https://bilenke-silrada.gov.ua.

     Фактом приєднання споживача до умов Публічного договору є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання КП «Біленьке» підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

     Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, які фактично користуються послугами з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення або звертаються до КП «Біленьке» для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

     У зв’язку з тим, що даний Публічний договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуг з централізованого водопостачання та  централізованого водовідведення

ЗАЯВА-ПРИЄДНАННЯ до індивідуального договору про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь