Управління побутовими відходами

про публічну пропозицію (оферту) КП «Біленьке» про укладення

ІНДИВІДУАЛЬНОГО ДОГОВОРУ

про надання послуги з управління побутовими відходами

Відповідно до статті 33 Закону України “Про управління відходами” та статті 12 Закону України “Про житлово-комунальні послуги” , постанови Кабінету Міністрів України від 8 серпня 2023 р. № 835 «Про затвердження Правил надання послуги з управління побутовими відходами та типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами», Комунальне підприємство «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області публікує цю публічну пропозицію (оферту) про укладення Індивідуального договору про надання послуги з управління побутовими відходами.

Цей договір є публічним договором приєднання про надання послуги з управління побутовими відходами, який укладається сторонами відповідно до Закону України “Про житлово-комунальні послуги” з урахуванням статей 633, 634, 641 і 642 Цивільного кодексу України шляхом приєднання споживача до умов цього договору в цілому.

Фактом приєднання споживача до умов договору є прийняття пропозиції укласти договір (акцепт), вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви про укладення договору (додаток до договору), сплата рахунка за надану послугу, факт споживання послуги.

Заява-приєднання надається споживачу особисто – КП «Біленьке» за адресою: с.Біленьке, вул. Запорізька, буд. 32 кв. 5.

Враховуючи вищевикладене, КП «Біленьке» оголошує про офіційну публікацію.

ТИПОВИЙ ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР про надання послуги з управління побутовими відходами

Заява до типового індивідуального договору про надання послуги з управління побутовими відходами