Робота Секції в рамках проекту "Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні"

4 грудня в Івано-Франківську розпочала роботу Секція Асоціації міст України з питань місцевого економічного розвитку. Захід проходив в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.

Учасники: начальники управлінь та відділів місцевих рад з питань місцевого економічного розвитку, представники органів державної влади, експерти.

З вітальним словом виступив директор проекту ПУЛЬС Ігор Парасюк.

Під час роботи Секції обговорювався стан місцевого економічного розвитку в Україні. Зокрема, йшлося про активізацію громадських організацій громади щодо залучення інвестицій, формування структури агенції МЕР відповідно до особливостей громади. Обговорювалися брендування території, маркетингова стратегія, створення туристичного продукту.

Участь у роботі Секцій від Біленьківської громади приймали заступник сільського голови Кришталь Алла Михайлівна та керуючий справами виконавчого комітету сільської ради Цибульська Тетяна Олександрівна.