Стратегія розвитку Біленьківської громади до 2027 року

Шановні Члени  Робочої групи та мешканці громади !  Пропонуємо для обговрення попередню систему цілей до стратегії розвитку громади для ознайомлення та внесення пропозицій.

попередня система цілей до стратегії розвитку громади

Наша громада отримала перемогу у  конкурсі з відбору ОТГ , організованим Запорізьким відокремленим  підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» для написання стратегій розвитку громад у 2019 році.

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії сталого розвитку Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ до Стратегії сталого розвитку Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року

14:29 01.10.2019

13.08.2019 року  о 10.00  в приміщенні сільської бібліотеки Будинку культури с. Біленьке відбудеться засідання Робочої групи по розробці Стратегії розвитку громади до 2027 року.

13:41 12.08.2019

Результати опитування серед мешканців громади та підприємців для визначення основних проблем

В рамках розробки Стратегії розвитку Біленьківської громади Робочою групою проведено опитування серед мешканців громади та підприємців для визначення основних проблем, які  існують в громаді та перспектив розвитку громади на майбутнє.

12:41 16.07.2019

Відбулося перше засідання Робочої групи

08.02.2019, за участю представників Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Ксенією Божковою та Наталією Селюковою,  відбулося засідання Робочої групи по розробці Стратегії розвитку громади. З 23 членів Робочої групи на засіданні були присутні 19.

12:37 16.07.2019