БІЛЕНЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

оголошує конкурс на заміщення вакантної посади органу місцевого самоврядування - начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності

Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища фахова освіта відповідного спрямування (магістр, спеціаліст або бакалавр), вільне володіння державною мовою, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше двох років.

Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії:

• заява про участь у конкурсі, в якій заявник вказує, що він ознайомлений із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4х6 см;
  •  копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня з відповідними додатками;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • декларацію (кандидата на посаду) особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному чинним законодавством за минулий рік в електронному вигляді;
  • копія військового квитка (для військовослужбовців та військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дати публікації оголошення про проведення конкурсу за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4-В, Біленьківська сільська рада Запорізького району Запорізької області.

Довідки надаються засобами електронної пошти: kadri-rada@ukr.net