Обрано проекти - переможці, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів громадського бюджету в рамках «Громадського бюджету-2019»

Обрано проекти - переможці, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів громадського бюджету в рамках «Громадського бюджету-2019»

Засідання Номінаційного комітету

УВАГА!!!

14 травня 2019 року об 10.00 в приміщенні виконавчого комітету Біленьківської сільської ради за адресою с. Біленьке, вул.. Центральна, 20 (каб. 4) відбудеться засідання Номінаційного комітету з оцінювання  проектів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів громадського бюджету в рамках «Громадського бюджету-2019» для підбиття підсумків результатів голосування за проектні пропозиції.

Сьогодні, 19 квітня  2019 року, розпочато голосування за проекти Громадського бюджету 2019

Відбулося друге засідання Номінаційного комітету з оцінювання проектів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів громадського бюджету

14 березня 2019 року відбулося друге засідання Номінаційного комітету з оцінювання  проектів, які можуть бути реалізовані за рахунок коштів громадського бюджету в рамках «Громадського бюджету-2019». Згідно з Положенням про громадській бюджет (бюджет участі) Біленьківської сільської ради , подані проекти були розглянуті та пройшли оцінку Номінаційного  комітету  .

14:04:12 18.03.2019

ПЕРЕЛІК проектних пропозицій отриманих виконавчим комітетом Біленьківської сільської ради , реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету

ПЕРЕЛІК  проектних пропозицій отриманих виконавчим комітетом Біленьківської сільської ради , реалізація яких відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету

14:09:31 12.03.2019