Розпочато роботу що складання Плану соціально – економічного розвитку Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади до 2020

Дата: 14.02.2017 09:16

Відповідно до президентської Стратегії розвитку «Україна – 2020», основних положень Концепції децентралізації влади та місцевого самоврядування в Україні, Законів України «Про засади державної регіональної політики» та «Про добровільне об’єднання територіальних громад»,  керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зважаючи на важливість і актуальність запровадження стратегічного управління розвитком Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади та його складової частини – процесу стратегічного планування,  з метою організації розробки «Плану соціально – економічного розвитку Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади до 2020 року» розпорядженням сільського голови від 26.01.2017 № 32 створено Робочу групу. Цим же розпорядженням затверджено Положення про робочу групу по розробці Плану соціально – економічного розвитку Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади до 2020  та План робіт і заходів з розробки Плану соціально – економічного розвитку Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади до 2020.
        Відповідно до затвердженого Плану  10.02.2017 року  скликане перше організаційне засідання робочої групи, на якому представлено макет Плану соціально – економічного розвитку Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади до 2020, з яким запропоновано всім члена Робочої групи ознайомитися , проробити кожен розділ та внести власні пропозиції .

Пропонуємо всім мешканцям громади прийняти участь у обговоренні  Плану соціально – економічного розвитку Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади до 2020, надаючи свої пропозиції до виконавчого комітету сільської ради