15 лютого плануються засідання постійних комісій

Дата: 13.02.2018 11:46

15 лютого  2018 року в приміщенні сільської ради планується провести засідання постійних комісій:

о 13.00. год.  - постійна комісія сільської ради з питань інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності

порядок денний:

1. Про переддоговірну підготовку.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

2. Про затвердження переліку транспортних засобів, що перебувають у комунальній власності Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

3. Про передачу в господарське відання комунальному підприємству «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області транспортних засобів.

Інформує: сільський голова Зачепило С. І.

4. Різне

0 14.00 год. - постійна комісії з питань фінасів та планування соціально-економічного розвитку

Порядок денний:

1.Про затвердження річного звіту про виконання бюджету об'єднаної

територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області за 2017 рік.

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Муслімова  Л. О.

2. Про звернення депутатів Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області до депутатів Запорізької обласної ради та голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Інформує: сільський голова Зачепило С. І.

3. Про затвердження Програми «Членські внески» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2018 рік.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Біленьківської сільської ради від 21.12.2017 року № 03 «Про бюджет об'єднаної територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області на 2018рік»

5. Про надання згоди на передачу міжбюджетних трансфертів з бюджету об’єднаної територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області до районного бюджету Запорізького району.

6. Про введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису Мар’ївського навчально-виховного комплексу “загальноосвітнього навчального закладу – дошкільного навчального закладу» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

7. Про внесення змін до  структури  та штатного розпису комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: начальник комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Жирун О. В.

8.Про внесення змін до структури  та штатного розпису Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

9. Про   надання матеріальної допомоги на оздоровлення та для вирішення соціально-побутових питань учасникам антитерористичної операції, забезпечення її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Інформує: начальник відділу соціальної роботи виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Шамова О. В.

10. Про   надання матеріальної допомоги на лікування.

11.Про  надання матеріальної допомоги на поховання.

12.Про надання матеріальної допомоги на подолання надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру.

13. Рзне.

0 14.00 год. - постійна комісія з питань земельних відносин, будівництва, перспективного планування та екології.

Порядок денний:

1. Про затвердження «Програми раціонального використання території та комплексного містобудівного розвитку Біленьківської сільської територіальної

громади (об’єднаної) на 2018рік»

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Мартиновська Т. О.

2. Про надання дозволу на розроблення детального плану території для будівництва об’єкту енергетичної інфраструктури.

3. Про надання дозволу ТОВ  «ПРОФ ЕНЕРГО» на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

4. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної  ділянки в натурі ( на місцевості)  для будівництваі обслуговування  жилого будинку, господарських

будівель і споруд (присадибної ділянки) гр. Копоть М.А.

5.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Сердюк О.І., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки).

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Паталах С.Г., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки).

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) гр. Дяченко С.С., для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки).

8. Різне.