20.12.2017 року відбуденься засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, фізичного виховання, культури та соціальної політики

Дата: 19.12.2017 13:50

20.12.2017 року  об 11.00 год. в приміщенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4-В, Запорізького району Запорізької області відбуденься засідання постійної комісії з питань охорони здоров'я, освіти, фізичного виховання, культури та соціальної політики, на розгляд якого планується внести питання:

1. Про організацію роботи відділу освіти, молоді та спорту Біленьківської сільської ради у відвідному періоді 2017 року.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді та спорту Зуб Л. В.

2. Про роботу з надання соціальних послуг для дітей, сім’ї та молоді.

Інформує: начальник відділу з надання соціальних послуг виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Шамова О. В.

3. Про виконання відділом освіти, молоді та спорту Біленьківської сільської ради протокольного рішення спільного засідання постійних комісій сільської ради з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку і з питань інфраструктури, транспорту, житлово-комунального господарства та комунальної власності від 05.12.2017 року щодо здійснення відповідної перевірки Комунального дошкільного навчального закладу «Веселка».

Інформує: начальник відділу освіти, молоді та спорту Зуб Л. В.

4. Про створення Біленьківського освітнього округу та затвердження Положення про нього.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді та спорту Зуб Л. В.

5. Про затвердження Програми розвитку освітньої системи Біленьківськоїоб’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2018 рік

Інформує: начальник відділу освіти, молоді та спорту Зуб Л. В.

6. Про затвердження  Комплексної програми з оздоровлення та відпочинку дітей, підтримки сім’ї, молоді та гендерного паритету та протидії торгівлі людьми на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2018 рік

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

7. Про Програму розвитку фізичної культури і спорту на території Біленьківської сільської  ради  Запорізького району Запорізької області на 2018 рік.

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

8. Про затвердження Програми «Підтримка обдарованої молоді на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2018 рік».

Інформує: Голова між фракційної депутатської групи «Рівні можливості» у складі Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області Кіс О. І.

9. Про затвердження Програми з відзначення державних і місцевих свят та заходів на  території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2018 рік».

10. Про затвердження Програми «Влада і громада» на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2018 рік

11. Про затвердження Програми розвитку клубної і бібліотечної справи, культурної спадщини та туристичної діяльності на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2018 рік

Інформує: директор Комунального закладу «Центр культури, дозвілля і спорту» Біленьківської сільської ради Жирун О. В.

12. Про затвердження цільової Програми «Цукровий діабет» на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2018 рік.

Інформує: головний лікар  Комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради Санакоєва Л. С.

13. Про Програму по безоплатному та пільговому забезпеченню лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення за певними категоріями захворювань на території  Біленьківської сільської раді Запорізького району Запорізької області на 2018 рік.

14.Про програму зайнятості населення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2018 – 2020  роки.

Інформує: спеціаліст – землевпорядник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Лютий Ю. І.

15. Про  хід виконання Програми оплачуваних  громадських робіт Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2017 рік.

16. Про Програму організації діяльності з надання соціальних послуг фізичним особам на 2018 - 2020 роки по Біленьківській сільській раді Запорізького району Запорізької області.

Інформує: начальник відділу з надання соціальних послуг виконавчого комітету Шамова О. В.

17. Про затвердження Плану роботи Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на І півріччя 2018 року.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

18. Різне.