08 червня 2017 року планується позачергове засідання сесії

Дата: 05.06.2017 15:19

ОГОЛОШЕННЯ

Біленьківська сільська рада  планує  провести «08» червня 2017 року в приміщенні Біленьківської дитячої музичної школи за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, буд. 5 – А  о 13.00 год. засідання восьмої позачергової сесії.

На  розгляд сесії планується винести наступні питання:

1.Про Програму розвитку освіти на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: начальник відділу освіти, молоді та спорту  Біленьківської сільської ради Зуб Л. В.

2.  Про внесення змін  до  Комплексної програми  з оздоровлення дітей, підтримки сім’ї, молоді, гендерного паритету і протидії торгівлі людьми на території  Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2017 рік.

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

3. Про визнання Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області засновником Комунального закладу «Дитяча музична школа» Запорізької районної ради Запорізької області, зміна його найменування, затвердження статуту у новій редакції, структури та штатного розпису закладу

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

4. Про затвердження кандидатури для роботи у складі Госпітальної ради Запорізького госпітального округу.

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

5. Про внесення змін до рішень Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області восьмого скликання від 31.03.2017 № 05 «Про утворення Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області», від 19.05.2017 № 03 «Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради від 31.03.2017 № 05 «Про утворення Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області» та від 19.05.2017 року № 04 «Про затвердження штатного розпису  Комунального закладу «Центр культури, дозвілля та спорту»  Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області».

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

6. Про звільнення від сплати за харчування в  Біленьківському комунальному дошкільному навчальному закладі «Веселка».

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

7. Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, мобільних телефонів, комп’ютерів Біленьківською сільською радою Запорізького району Запорізької області.

Інформує: головний бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Алійникова С. І.

8.Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Біленьківської сільської ради  № 22 від 04 січня 2017 року «Про бюджет Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області об’єднаної територіальної громади на 2017 рік» зі змінами.

Інформує: начальник фінансового управління виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Муслімова Л. О.

9. Про затвердження Положення про порядок здійснення Біленьківською сільською радою Запорізького району Запорізької області державної регуляторної політики.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

10. Про визначення відповідальної постійної комісії за здійснення державної регуляторної політики в Біленьківській сільській раді Запорізького району Запорізької області.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

11. Про затвердження Плану діяльності Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

12. Про прийняття на баланс Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області безхазяйного майна.

Інформує: заступник сільського голови з фінансово-економічних, земельних та житлово-комунальних питань Кришталь А. М.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Подвальному М. В. для будівництва і обслуговування

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Мартиновська Т. О.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коваль П. Ф. для будівництва і обслуговування.

Інформує:начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Мартиновська Т. О.

Секретар сільської ради