Про проведення заходів із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів сільської ради

Дата: 03.04.2018 10:43

Керуючись ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою санітарної очистки території сільської ради та поліпшення її санітарного стану вважаю за необхідне:

1.   Провести з 04 квітня по 13 квітня 2018 року на території сільської ради заходи із санітарного очищення та благоустрою територій населених пунктів сільської ради.

2.   Керівникам сільгосппідприємств, установ, організацій всіх форм власності, начальнику відділу освіти, молоді та спорту, директору КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту» Біленьківської сільської ради, КЗ «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради, балансоутримувачам і власникам житлових будинків, нежитлових приміщень, тимчасових споруд, релігійним організаціям, фізичним особам - підприємцям:

3.1. підготувати перелік робіт на території сільської ради з залученням необхідної кількості учасників заходу;

3.2 взяти активну участь у проведенні загального сільського суботника, запланувати та провести роботи по впорядкуванню закріплених прилеглих територій.

4.   Загальному відділу виконавчого комітету сільської ради повідомити населення про проведення даного заходу через повідомлення на офіційному веб - сайті сільської ради та дошку оголошень.

5.    Керівникам сільгосппідприємств :

5.1  організувати роботу по забезпеченню необхідної кількості інвентарю, інструменту та спецтехніки;

5.2    навести порядок на ділянках згідно схеми закріплення, що додається.

Довести конкретні завдання виконавцям за видами і обсягами робіт на закріплених територіях та об'єктах благоустрою і встановити дієвий контроль за їх виконанням.

6. Для виконаний заходів залучити мешканців території (відповідальний - начальник відділу земельних ресурсів та екології виконавчого комітету Мартиновська Т.О.).

Сільський голова                                                     С.І. Зачепило