УВАГА! перенесено час проведення громадсчьких слухань та змінено тему

Дата: 04.05.2018 13:09

Оголошення про внесення змін щодо проведення громадських слухань

Шановні мешканці с. Біленьке та с. Біленьке Перше

Відповідно до розпорядження  сільського голови від 03 травня 2018 року № 108 внесено зміни, щодо часу проведення громадських слухань та змінено тему громадських слухань, які заплановані на 14 травня 2018 року за ініціативою директора Державного підприємства «Підприємство державної кримінально – виконавчої служби України (№ 99)».

Дата проведення громадських слухань залишається  без змін:               14 травня 2018 року

Час проведення слухань змінено з  15:00 год.  на 18.00 год.

Місце проведення слухань залишається без змін: приміщенні Біленьківського сільського Будинку культури (актова зала) за адресою: 70441, с. Біленьке, вул. 30 грудня, буд. 24, Запорізький район, Запорізька область.

Тема громадських слухань: «Надання згоди членами громади на отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел Державним підприємством «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 99)»

Біленьківська сільська рада