До уваги депутатів сільської ради! 24.07.2018 року 0 10.00 год. відбудеться позачергове засідання сесії.

Дата: 20.07.2018 16:45

До уваги депутатів сільської ради!

24.07.2018 року 0 10.00 год. в приміщенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4-В відбудеться засідання  тридцять другої позачергової сесії Біленьківської сілсьької ради восьмого скликання. До розгляду  планується внести такі питання:

1.Про виконання Постанови відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області  від 11.07.2018 року ВП № 56748739, щодо негайного виконання рішення суду, а саме поновлення на роботі Тітової Тетяни Дмитрівни.

Інформує: заступник сільського голови з фінансово-економічних, земельних та житлово-комунальних питань Кришталь А. М.

2.Про затвердження типової форми контракту з директором комунальної установи «Інклюзивно – ресурсний центр» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

3. Про затвердження плану роботи Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на ІІ півріччя 2018 року.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

4. Про внесення змін до мережі закладів Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Муслімова Л. О.