Не відбулося позачергове засідання сесії Біленьківської сільської ради

Дата: 21.08.2018 14:20

Відповідно до статті 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та  Регламенту Біленьківської сільської  ради сільським головою було видано розпорядження про скликання  позачергової сесії Біленьківської сільської ради з метою  розгляду Вимоги державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у запорізькій області від 10.08.2018 №  14122 -5-03/4 про поновлення на роботі Титової Тетяни Дмитрівни, яку було вирішено скликати 21 серпня 2018 року.

Текст розпорядження був публічно оприлюднений на офіційній веб-сторінці Біленьківської сільської  ради 13 серпня 2018 року.  Також 20 серпня було здійснено інформування сільських  обранців у телефонному режимі  щодо позачергового засідання.

Сьогодні, 21 серпня, на позачергове засідання з’явилося лише 5 депутатів.

Враховуючи те, що позачергове засідання не відбулося через відсутність депутатів, розгляд Вимоги державного виконавця відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у запорізькій області від 10.08.2018 №  14122 -5-03/4 про поновлення на роботі Титової Тетяни Дмитрівни буде перенесено.

Оголошення щодо скликання позачергової сесії для розгляду зазначеного вище питання буде оприлюднено на офіційному веб сайті Біленьківської сільської ради