Управління Пенсійного фонду повідомляє

Дата: 13.09.2018 10:54

До уваги пенсіонерів (військових та цивільних), які одержують пенсійні виплати в ПАТ "Ощадбанк"

Постановою правління Пенсійного фонду України від 03.11.2017    №26-1 затверджено Порядок оформлення,

виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії, в т.ч. електронних пенсійних посвідчень, які одночасно є платіжною карткою (далі - Електронне пенсійне посвідчення).

Електронні пенсійні посвідчення містять банківський платіжний додаток, а також чип-модуль з контактним та безконтактним інтерфейсами з можливістю запису інформації згідно з описом інформації, що зберігається в електронному пенсійному посвідченні в електронному вигляді.

Запрошуємо Вас до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання для подання заяви щодо оформлення Електронного пенсійного посвідчення.

Просимо мати при собі паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного номеру, пенсійне та пільгове (в разі наявності) посвідчення.

Видача Електронного пенсійного посвідчення здійснюватиметься зазначеним у заяві відділенням ПАТ «Ощадбанк», у якому одержувачем відкрито рахунок для виплати пенсії.

Консультацію з зазначеного питання можливо отримати за телефонами гарячої лінії об’єднаного управління Фонду в області:

Консультацію з зазначеного питання можливо отримати за телефонами гарячих ліній :

218-41-18 Запорізького Приміського об'єднаного управління ПФУ

213-23-63 Головного управління ПФУ в Запорізькій області