26.11.2018 року відбудеться засідання постійної комісії з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку

Дата: 26.11.2018 10:02

26.11.2018 року о 14.00 год. в приміщенні адміністративної будівлі Біленьківської сільської ради за адресою:с. Біленьке, вул. Центральнга, буд. 4-В відбудеться засідання постійної комісії з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку. До розгляду планується винести наступні питання:

1. Про затвердження тарифу на послуги з водопостачання, що надаються Державним підприємством «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№ 99)».

Інформує: сільський голова Зачепило С. І.

2. Про затвердження тарифів на послуги з вивозу твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області  населенню, бюджетним установам  та іншим організаціям на 2019 рік.

Інформує: директор Комунального підприємства «Біленьке» Біленьківської сільської ради Нікітін Ю. М.

3. Про внесення змін до рішення п’ятої сесії Біленьківської сільської ради  Запорізького району Запорізької області восьмого скликання від 31.03.2017 № 45 «Про затвердження програми подальшого нарощування  матеріального резерву для запобігання, підготовки та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного  і природного характеру та її наслідків на території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області  на 2017 – 2019 роки»

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Муслімова Л. О.

4. Про внесення змін та доповнень до рішення сесії Біленьківської сільської ради від 21.12.2017 року № 03 «Про бюджет об'єднаної територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області на 2018 рік» зі змінами.

5. Про внесення змін до структури закладів освіти Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

6. Про затвердження Статут Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

7. Про затвердження Порядку забезпечення пільгового проїзду педагогічних працівників закладів освіти Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області до місця роботи та в зворотному напрямку.

Інформує: заступник сільського голови з гуманітарних питань Нотанова М. В.

8. Різне.