Відбулося засідання Робочої групи по розробці Стратегії розвитку громади

Дата: 11.02.2019 10:51

08.02.2019, за участю представників Запорізького Центру розвитку місцевого самоврядування Ксенією Божковою та Наталією Селюковою,  відбулося засідання Робочої групи по розробці Стратегії розвитку громади. З 23 членів Робочої групи на засіданні були присутні 19.

Основні питання, що були розглянуті на засіданні:

1) Визначення пріоритетності проблем населених пунктів, які увійшли до ОТГ.

2) Ідентифікування потенціалу для розвитку ОТГ.

3) Визначення джерела ресурсного забезпечення для вирішення пріоритетних проблем.

4) Налагодження ефективної комунікації між місцевим самоврядуванням і мешканцями .

5) Збудування атмосфери довіри мешканців до органу місцевого самоврядування .

Радником з питань регіонального розвитку Запорізького Центру місцевого самоврядування Ксенією Божковою проведено презентацію «Розробка стратегії розвитку Біленьківської сільської ради».

Одноголосно було вирішено розробляти Стратегію розвитку громади з 2020 по 2027 роки.