Дата: 04.03.2019 13:29

Дата і час проведення конкурсу – 8 квітня 2018 р. о 10.00 годині.

Місце проведення конкурсу – в приміщенні Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області, за адресою: 70441, с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 – В, Запорізький район, Запорізька область.

Мета проведення незалежної оцінки – визначення ринкової вартості нерухомого майна з метою розрахунку розміру орендної плати.

Обєкт оцінки:

• Нежитлові приміщення, розташовані в будівлі комунального закладу

«Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 25 – А, Запорізький район, Запорізька область, а саме: приміщення «Кабінет» № 128 (1 поверх) терапевтичного корпусу – малого терапевтичного корпусу літери А-4, площею 17,4 кв. м. та приміщення  «Кабінет» № 129 (1 поверх) терапевтичного корпусу – малого терапевтичного корпусу літери А-4, площею 12,8 кв. м., які знаходяться на балансі Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.

Для участі в конкурсі претенденти повинні подати наступну конкурсну документацію в запечатаному конверті з описом документів, що містяться в ньому:

• Заява на участь у конкурсі, зобов’язання щодо проведення рецензії звіту про оцінку майна, пропозиції щодо ціни виконання робіт з оцінки, калькуляції витрат, пов’язаних з виконання таких робіт, а також строку виконання робіт;
  • Копії установчих документів претендента;
  • Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
  • Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами;
  • Копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
  • Інформація щодо претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде додатково залучено, з проведення оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, а також строку виконання робіт.

Конкурсну документацію слід подавати до 05 квітня 2019 року голові конкурсної комісії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області з відбору суб’єктів оціночної діяльності за адресою: 70441, с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 – В, Запорізький район, Запорізька область. Телефони для довідок: (061) 287-32-71, (061) 287-31-52.

Кришталь А. М., Голова конкурсної комісії Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області з відбору суб’єктів оціночної діяльності