08 квітня 2019 року відбувся конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки

Дата: 09.04.2019 11:24

Інформація про результати конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки

08 квітня  2019 р. о 10 годині в приміщенні сільської ради Запорізького району Запорізької області відбувся конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право проведення незалежної оцінки нежитлових приміщень загальною площею 30,2 кв. м. за адресою: вул. Центральна, буд. 25 - А, с. Біленьке, Запорізького району Запорізької області.

Після розкриття конкурсних пропозицій члени конкурсної комісії Біленьківської сільської ради Запорізької області визнали переможцем учасника конкурсу приватного підприємства «ДНІПРОТЕХ і К°», який запропонував більш прийнятну конкурсну пропозицію. З переможцем конкурсу буде укладено договір на проведення оцінки майна.

А. М. Кришталь, голова конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності Біленьківської сільської ради Запорізького району  Запорізької області