Біленьківська сільська рада має намір передати в оренду комунальне майно

Дата: 04.06.2019 14:32

Оголошення

Біленьківська сільська рада Запорізького району Запорізької області  з метою ефективного та раціонального використання у господарській діяльності з медичної практики нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності сільської ради, має намір передати в оренду наступне комунальне майно:

• нежитлове приміщення № 128 (1 поверх) терапевтичного корпусу – малого терапевтичного корпусу літ. А – 4 (кабінет) площею 17,4 кв. м.;
  •  приміщення № 129 (1 поверх) терапевтичного корпусу – малого терапевтичного корпусу літ. А – 4  (кабінет) площею 12,8 кв. м.,

розташовані в будівлі комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 25 – А, Запорізький район, Запорізька область, що є комунальною власністю Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області і перебуває на її балансі.

Відповідну документацію, передбачену чинним законодавством України слід подавати до 17 червня 2019 року до Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області за адресою: 70441, с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 – В, Запорізький район, Запорізька область. Телефони для довідок: (061) 287-32-71, (061) 287-31-52.