Щодо участі у акції "Відкрий дитині світ читання"

Дата: 14.06.2019 11:39

До завершення передплати періодичних видань на друге півріччя 2019 залишилося зовсім мало часу.

АТ «Укрпошта» щорічно проводить благодійну акцію «Відкрий дитині світ читання», яка полягає в доброчинній передплаті дитячих періодичних видань для соціальних закладів. Ми прагнемо, щоб ці діти мали змогу читати сучасні українські видання, споживати актуальну й цікаву для них інформацію, розфарбовувати розмальовки, розв'язувати логічні задачі та вивчати багато нового й цікавого.

Просимо Вас проявити турботу про знедолених дітей, простягнути свою руку допомоги та порадувати діток-сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування, яким найважче — передплатити хоча б одне дитяче видання для будь-якого закладу Запорізької області. їхні можливості надзвичайно обмежені порівняно з дітьми, що мають родини... Але їм дуже хочеться гортати яскраві сторінки барвистих книжок, розфарбовувати різноманітні розмальовки, читати змістовні й захопливі газети та журнали, а отже, пізнати світ!

Пам’ятайте, своєю небайдужістю ви зможете забезпечити радість читання тисячам дітей!

Запорізька дирекція ПАТ «Укрпошта» надає перелік соціальних дитячих закладів по області, а саме:

Офіційна назва закладу

ПІБ директора

Адреса, телефон

Запорізький дитячий будинок-інтернат

Гончаренок Людмила Вікторівна

69096, вул. Донецька, 18, м. Запоріжжя(Ш) 286-96-67zddi.ku@ukr.net

КЗ Вільнянська спеціалізована загально-освітня школа-інтернат» ЗОР , Запорізька область

Акімов В.П.

Вільнянськ вул..Шкільна,5

Комунальний заклад “Запорізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів № 4” Запорізької обласної ради, Запорізька область

Губіна

Оксана Олександрівна

69065, м. Запоріжжя, вул. Щаслива, 2 52-62-83, (0612)

Комунальний заклад “Новомиколаївська загальноосвітня школа-інтернат І-П” Запорізької обласної ради, Запорізька область

Мартиненко Олена Володимирівна

72350, Запорізька область, Мелітопольський район, с. Новомиколаївка, вул. Леніна, 5 9-84-48, (06192)

Комунальний заклад “Чернігівська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ степенів’’ Запорізької обласної ради, Запорізька область

Бехтер

Олександр Павлович

71510, Запорізька область, смт. Чернігівка, вул. Леніна, 409 тел. 9-12-89, (06140)

КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» Запорізька область

Лебедева

Олена Веніамінівна

м. Запоріжжя вул. Олімпійська, 6а 95-50-19

Православний дитячий будинок «Надія» ім.Н.М. Златолінської Запорізької Єпархії Запорізька область

Лебедева

Раїса Костянтинівна

м. Запоріжжя

вул., Кремлівська,41 ’

289- 81-39

Також радимо вам передплатити наші обласні видання дитячої тематики для наших соціальних закладів:

індекс видання     Назва видання      передплатна вартість на 6 міс. з                                                                  поштовими послугами

06711                    БЕМС (журнал)      157,55 грн.

68960                    ЗАЙКА (журнал)    106,85 грн.

40101                    Клякса (газета)        333,35 грн.

Пам'ятаймо: наша небайдужість - щасливі посмішки дітей.