15 серпня 2019 року о 13.00 в приміщенні КЗ "Дитяча музична школа" за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, 25 А відбудеться позачергове засідання сесії Біленьківської сільської ради

Дата: 12.08.2019 16:08

24 липня 2019 року о 13.00 в приміщенні КЗ "Дитяча музична школа" за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, 25 А відбудеться позачергове засідання сесії Біленьківської сільської ради, на розгляд якого планується внести наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради Запорізького  району Запорізької області від 21.12.2018 № 20 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2019 рік» зі змінами та доповненнями .

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Муслімова Л. О.

1. Про передачу будівлі насосної станції та системи водоводу с. Новосергіївка в господарське управління КП «Біленьке» Біленьківської сільської ради.

Інформує: сільський голова Зачепило С.І.

3. Про внесення змін і доповнень до рішення двадцять шостої чергової сесії Біленьківської сільської ради восьмого скликання від 30.03.2018 № 05 "Про утворення Центру надання адміністративних послуг у Біленьківській сільській раді Запорізького району Запорізької області та затвердження Положення про нього".

Інформує: сільський голова Зачепило С.І.

4. Про введення додаткових штатних одиниць до штатного розпису Біленьківського КДНЗ «Веселка» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Інформує: сільський голова Зачепило С.І.

5.  Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 05.04.2019 року № 21 «Про внесення змін до Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (мешканців Біленьківської сільської ради), громадян, які переселяються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції,  інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах  «Назустріч людям” на період 2017 – 2020 роки»

Інформує: начальник відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Шапарь Т.В.

6. Про приведення Державного акта на право приватної власності на земельну ділянку у відповідність до вимог чинного земельного законодавства.

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Мартиновська Т. О.

7. Про відмову гр. Олейніку Сергію миколайовичу  у погоджені передачі у власність земельної  ділянки для ведення індивідуального садівництва.

8. Про відмову Головному управлінню Держгеокадастру у Запорізькій області    у погоджені відведення та наданні дозволу громадянам  Блохіну О.В., Вєсєлову С.С., Волинець С.А., Глущенку Д.В., Гриценко А.В., Дідоку М.М., Діленку М.А., Книшу К.М., Ковтуненку А.С., Комар В.В., Кононенку Є.В., Кравець С.Ф., Луканову Р.В., Михайлову С.О., Міщенку В.В., Новаку М.Ю., Облакевич В.А., Панченку А.І., Пенькову М.Є., Ренц Р.А., Романенку А.В., Семенюті Є.О., Судорженку О.В., Титаренку К.В., Цвигун В.В., Шишкіну П.В., Яровому К.С., на розроблення документації  із землеустрою  щодо відведення у власність земельних ділянок   для ведення особистого селянського господарства.

9. Про внесення змін до назви та тексту рішення від 28.02.2019року  № 22 «Про припинення договору оренди земельної ділянки шляхом його розірвання за згодою сторін».

10. Про надання гр. Погосян А.А., дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та скасування рішення  сільської ради від 08 листопада 2018 року № 21 « Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою».

11. Про надання дозволу Біленьківській сільській раді на розроблення проекту із землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки для будівництва та функціонування Центру безпеки громадян.

12. Про приведення Державного акта на право приватної власності на земельну ділянку у відповідність до вимог чинного земельного законодавства.

13. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 1,7029га в постійне користування Біленьківській сільській раді Запорізького району Запорізької області для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти  (код КВЦПЗ – 03.02) розташованої за адресою: Запорізька область Запорізький район с. Мар’ївка вул. Шкільна,14.

14. Про  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки загальною площею 2,2866га в постійне користування Біленьківській сільській раді Запорізького району Запорізької області для будівництва та обслуговування  будівель закладів освіти  (код КВЦПЗ – 03.02) розташованої за адресою: Запорізька область Запорізький район с. Лисогірка вул. 8 Березня,15б.