Оголошення

Дата: 12.09.2019 10:32

Оголошення

Біленьківська сільська рада Запорізького району Запорізької області  з метою ефективного та раціонального використання у господарській діяльності нерухомого майна, що перебуває у комунальній власності сільської ради, має намір передати в оренду наступне комунальне майно:

• нежитлове приміщення  - кімната № 30 (цокольний (нульовий) поверх) будівлі Мар’ївського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітнього навчального закладу – дошкільного навчального закладу» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області  літ. А – 2 площею 15,0 кв. м.

розташоване за адресою: с. Марївка, вул. Шкільна, буд. 14, Запорізький район, Запорізька область, що є комунальною власністю Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області і перебуває на її балансі.

Відповідну документацію, передбачену чинним законодавством України слід подавати по 26 вересня 2019 року до Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області за адресою: 70441, с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 – В, Запорізький район, Запорізька область. Телефони для довідок: (061) 287-32-71, (061) 287-31-52.