Дата: 16.10.2019 15:24
Кількість переглядів: 319

В рамках виконання вимог Порядку організації перевезень пасажирів та багажу автомобільним транспортом, затвердженим наказом міністерства інфраструктури України від 15 липня 2013 року № 480, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 31 липня 2013 року за № 1282/23814, розпорядження голови облдержадміністрації від 16.09.2019 № 446 « Про проведення вивчення попиту населення на перевезення на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області», протягом 25 – 31.10.2019 проводитиметься пасажирообстеження на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області.

Мета пасажирообстеження:

забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері автотранспорту;

удосконалення маршрутної мережі області, структури рухомого складу;

задоволення потреб населення в пасажирських перевезеннях громадським транспортом;

підвищення рентабельності пасажирських перевезень автотранспортом загального користування.

З 15.10.2019 по 01.11.2019 проводитиметься інтернет – опитування населення за гіперпосиланням: https://forms.gle/zB4D4rwjnL17FZ6s8.

В паперовому вигляді анкету можна отримати та заповнитив сільських бібліотеках громади