До уваги жителів

Дата: 24.10.2019 14:28

Згідно рішення № 35 від « 16» жовтня 2019 року Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області сорок дев’ятої сесії восьмого скликання, «12» листопада 2019 року  о 11-00 годині біля виборчої дільниці, яка розташована по вул. Гагаріна, будуть проведені громадські слухання щодо розгляду містобудівної документації «Генеральний план с. Біленьке Перше Запорізького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту», «План зонування території с. Біленьке Перше Запорізького району Запорізької області» (у складі Генерального плану), та розділу «Охорона навколишнього середовища» Генерального плану с. Біленьке Перше Запорізького району Запорізької області в обсязі звіту про стратегічну екологічну оцінку.

З «12» грудня 2019 року оголошується початок проведення процедури подання пропозицій до проекту містобудівної документації.

Строк завершення подання пропозицій до «26» грудня 2019 року.

Подання, розгляд та врахування пропозицій громадськості

Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» (3038-17) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Підставою для подання пропозицій до проектів містобудівної документації відповідному органу місцевого самоврядування є повідомлення про початок процедури їх розгляду.

Відомості про організацію замовника та розробника

Генеральний план с. Біленьке Перше Запорізького району Запорізької області виконаний згідно з Договором № 79Г-3/2019, укладеним між Біленьківською сільською радою та ТОВ «Інститут Ефективних Технологій - Сателіт».

Підставами для розробки даної містобудівної документації є рішення Біленьківської сільської ради «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Біленьке Перше Запорізького району Запорізької області. Оновлення з розширенням меж населеного пункту та План зонування с. Біленьке Перше Запорізького району Запорізької області» (у складі Генерального плану)» від 16.02.2018 № 25, а також завдання на розробку містобудівної документації.

За більш детальним розглядом Генерального плану с. Біленьке Перше, звертатися за адресою: вул. Центральна, буд.20 с. Біленьке, 70441