До уваги жителів громади

Дата: 24.10.2019 16:11

«Чуємо один одного та діємо разом»
Ти можеш стати учасником зустрічі!!!
Маєш ідеї для покращення життя у громаді - тоді тобі до нас!!!
Запрошуємо на тренінг активних жителів Біленьківської громади 28 жовтня об 11.00 у Біленьківській школі, 2 поверх, каб. 21, на зустріч з координаторами системи «Розумна взаємодія» за підтримки Благодійного фонду «Молода громада» з Одеси, партнери Британської ради та Посольства Королівства Норвегії.

Біленьківська громада долучилась до впровадження системи найсучасніших підходів та технологій. Створений віртуальний простір нашої громади для живої взаємодії місцевої влади, мешканців, бізнесу та громадських організацій.

На Вас чекає детальна і практична інформація щодо долучення нашої громади до сучасного простору взаємодії. Навчання, мапування громади навіть з мобільного телефону, створення пропозицій їх вирішення, фінансування наданих пропозицій з місцевого бюджету та інших джерел, конкурси, змагання, ігри і багато, багато іншого та цікавого!