До уваги жителів громади

Дата: 04.11.2019 15:23

Грип – одна із самих розповсюджених   інфекцій в сучасному світі.

Кожного року від ускладнень страдає велика кількість людей в усьому світі. Зберегти здоров’я собі та своїм рідним допоможе вакцинація.

Особливість вакцинації проти грипу полягає в її профілактичному а не лікувальному ефекті. Щеплення  допоможе мобілізувати захисні сили організму в боротьбі з інфекцією.

Профілактика грипу шляхом вакцинації дітей та дорослих – надійний і ефективний засіб уникнути захворювання.

Ускладнення після грипу: пораження нервової системи;

• Запалення головних оболонок;
  • Отит, гайморит, бронхіт, пневмонія;
  • У вагітних є загроза викидня;
  • Захворювання сердечно-сосудистої системи (міокардит, перикардит, інфаркт).

Вакцина «Ваксігрип Тетра»

«Ваксігрип Тетра» (Санофі Пастер С,А., Франція) – сучасна, добре зарекомендувала себе вакцина проти грипу.  Склад вакцини повністю відповідає всім рекомендаціям ВОЗ. Імунна відповідь антитіл при використанні вакцини «Ваксігрип Тетра» досягає протягом 2-3 тижнів. Саме тому, важливо своєчасно зробити щеплення від грипу, а не чекати перевищення епідпорога.

Вакцину  можна купити в аптеках м.Запоріжжя.

Попередньо перед придбанням вакцини проконсультуйтеся з сімейним лікарем щодо вимог до транспортування і сертифікату якості. Погодьте дату вакцинації.

Лікарський огляд і проведення вакцинації в КНП для декларантів безкоштовно.

Щеплення від грипу. Протипоказання: гіперчутливість до діючих компонентів вакцини, схильність до алергії.

Адміністрація КНП «ЦПМСД»