11 листопада 2019 року відбудеться термінове позачергове засідання сесії Біленьківської сільської ради

Дата: 08.11.2019 12:44

11 листопада 2019 року об 11.00 год. в приміщенні Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 - В відбудеться термінове позачергове засідання сесії, на розгляд якого планується внести наступні питання:

1.    Про звернення депутатів Біленьківської сільської ради Запорізького
району Запорізької області до голови Верховної Ради України та Прем’єр - міністра України.
Інформує: сільський голова Зачепило С. І.

2.    Про клопотання перед Запорізькою районною радою Запорізької області щодо безоплатної передачі індивідуально визначеного рухомого майна зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селищ Запорізького району Запорізької області до комунальної власності Біленьківської сільської територіальної громади (об’єднаної) Запорізького району Запорізької області в особі Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області.
Інформує: сільський голова Зачепило С. І.

3.    Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 21.12.2018 № 20 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2019 рік».
Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Муслімова Л. О.

4.    Різне.