З ДНЕМ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ!

Дата: 21.11.2019 09:18
Кількість переглядів: 28

Сьогодні, 21 листопада, ми вшановуємо усіх Героїв Небесної Сотні та тих патріотів, котрі своїм прикладом мужності та громадянського подвигу назавжди змінили історію сучасної України.

Повертаючись до подій 2004 та 2013 років, ми з сумом та водночас гордістю згадуємо усіх воїнів, хто відстоював перемогу Помаранчевої революції та Революції Гідності, а сьогодні так же мужньо захищає кордони нашої держави, відстоюючи демократичні цінності та національні інтереси. Нажаль для багатьох патріотів своєї Батьківщини ця боротьба закінчилася назавжди. Вони віддали за Україну найцінніше – власне життя. Вічна їм слава!

З нагоди свята – Дня Гідності та Свободи, сердечно вітаємо усіх, кому небайдужа доля своєї Батьківщини! Бажаємо добробуту та родинної злагоди, благополуччя та мирного неба над українською землею!

Слава Україні! Героям слава!