Відкриття ЦНАПу у Біленьківській громаді

Дата: 21.11.2019 15:45

28.11.2019 року  в 11:00 відбудеться відкриття ЦНАП у  Біленьківській громаді.

Завдяки створенню ЦНАП більше 10 тисяч жителів Біленьківської громади отримають зручний та якісний доступ до адміністративних сервісів. Кошти, отримані від надання послуг, будуть зараховуватись до бюджету громади.  ЦНАП Біленьківської громади буде надавати 102 послуги включно з найнеобхіднішими для населення, зокрема:

• Послуги Пенсійного фонду;
  • Послуги з реєстрації/зняття з реєстрації мешканців;
  • Послуги з земельних питань;
  • Послуги з питань реєстрації нерухомості;
  •  Послуги з реєстрації бізнесу;
  • Послуги з питань місцевого значення;
  • Послуги нотарільних дій;
  • Послуги з питань соціального захисту населення.

Громада успішно співпрацювала з Програмою «U-LEAD з Європою» у інституційному створенні ЦНАП, а також отримала повне облаштування IT технікою та меблями на 8 робочих місць.  Приміщення Центру облаштоване для людей з інвалідністю, також у ньому є дитячий куточок.

Всі працівники ЦНАП завершили навчання за п’ятимодульною програмою по підвищенню кваліфікації, яку розробили українські та шведські експерти. Кожен модуль складався з семінарів по діловій етиці, гендерних питань, ролі органів місцевого самоврядування у наданні адміністративних послуг та інших важливих тем, з якими  кожного дня стикається команда належного ЦНАП.

Отже, чекаємо на Вас 28.11.2019 року в 11:00 за адресою с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 1-а, Запорізького району Запорізької області.