04.12.2019 року планується позачергове засідання сесії

Дата: 02.12.2019 12:23

04.12.2019 року, після об'їзду об'єктів комунальної власності Біленьківської сільської ради сільським головою, депутатами сільської ради та заступниками сільського голови, о 14.00 год. планується позачергове засідання сесії Біленьківської сільської ради в приміщенні Біленьківської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів за адресою: с. Біленьке, вул. Шкільна, 5. До порядку денного п'ятдесят першої позачергової сесії планується внести наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 21.12.2018 № 20 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області на 2019 рік».

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Муслімова Л. О.

1. Про затвердження Плану діяльності Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про затвердження структури і штатного розпису апарату Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області та її  виконавчого комітету  в новій редакції станом на 04 грудня 2019 року.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про прийняття у комунальну власність Біленьківської сільської територіальної громади (об’єднаної) Запорізького району Запорізької області в особі Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Запорізького району Запорізької області окремого індивідуально визначеного майна

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води комунальному підприємству «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області

Інформує: директор комунального підприємства «Біленьке» Нікітін Ю. М.