22 січня 2020 року відбудеться позачергове засідання сесії

Дата: 20.01.2020 11:30

22.01.2020 о 13.00 год. в приміщенні КЗ "Дитяча музична школа" Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, 5 "А" відбудеться позачергове засідання сесії. До розгляду планується включити наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 16.01.1917 № 04 «Про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт, послуг, про утворення тендерного комітету з публічних закупівель Біленьківської сільської ради, затвердження його складу та положення про нього»

Інформує: начальник юридичного відділу виконавчого комітету Біленьківської сільської ради Апостолюк А. В.

1. Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання, що надаються комунальним підприємством «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області населенню та іншим споживачам с. Біленьке Запорізького району Запорізької області.

Інформує: директор комунального підприємства «Біленьке» Біленьківської сільської ради Нікітін Ю. М.

1. Про затвердження тарифів на послуги з водовідведення, що надаються комунальним підприємством «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області населенню та іншим споживачам, в тому числі бюджетним, с. Біленьке Запорізького району Запорізької області

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про затвердження тарифів на послуги з вивезення нечистот і твердих осадів з вигрібних ям, що надаються комунальним підприємством «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області населенню та іншим споживачам, в тому числі бюджетним.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про затвердження нормативів з вивезення твердих побутових відходів комунальним підприємством «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області для населення, бюджетних установ та інших організацій

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про затвердження тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надаються комунальним підприємством «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області населенню, бюджетним установам та іншим організаціям

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про розгляд заяви громадянина України - учасника АТОООС Фелоненка С.М.

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Біленьківської сільської ради  Мартиновська Т. О.

1. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу безоплатно у власність громадянину України Погосян А.А., загальною площею 1,8315 га для ведення особистого селянського господарства

1. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу безоплатно у власність громадянину України – учаснику АТОООС Гордієнку В.А.., загальною площею 1,0000 га для ведення особистого селянського господарства

1. Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки  та передачу безоплатно у власність громадянину України БогуслаєвуВ.О., загальною площею 1,0562 га для ведення особистого селянського господарства.

1. Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Біленьке  Перше Запорізького району Запорізької області

1. Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Біленьке Запорізького району Запорізької області

1. Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Лисогірка Запорізького району Запорізької області

1. Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села  Канівське Запорізького району Запорізької області