До уваги жителів громади

Дата: 05.02.2020 16:08

За інформацією Запорізького обласного центру з гідрометеорології Державної служби України з надзвичайних ситуацій у зв’язку з переміщенням по території Запорізької області активного західного циклону 05-08 лютого очікується ускладнення погодних умов. Погодні ускладнення можуть призвести до пошкодження дахів та електричних мереж, руйнування будівельних конструкцій, порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць та інші збитки. Звертаємось до всіх мешканців нашої громади з проханням бути обережними, особливо поряд високими будівлями та деревами.  Рекомендуємо водіям бути максимально уважними на дорозі та по можливості утриматись від виїздів за межі населених пунктів.