ПРОТИДІЯ НЕЛЕГАЛЬНОМУ ОБІГУ АЛКОГОЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ

Дата: 25.02.2020 16:19

До уваги всіх громадян, громадських організацій

На виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.02.2020 № 6157/0/1-20, розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 13.02.2020 № 57 створена міжвідомча робоча група з протидії нелегальному виробництву, обігу, реалізації алкогольної продукції та марок акцизного податку на території Запорізької області (далі - робоча група).

На виконання протокольного доручення засідання робочої групи від 17.02.2020 №1 та з метою проведення узгоджених дій, направлених на посилення боротьби з нелегальним обігом алкогольної продукції на території Біленьківської сільської ради, просимо у разі виявлення порушень:

- з питань незаконного виробництва та обігу алкогольних напоїв, правил торгівлі і надання послуг працівниками торгівлі, громадського харчування та сфери послуг, громадянами, які провадять підприємницьку діяльність;

- щодо виявлених об'єктів виробництва та/або реалізації фальсифікованої (нелегальної) алкогольної продукції.

ПРОСИМО терміново повідомляти про такі порушення виконавчий комітет Біленьківської сільської ради:

-юридичний відділ вул. Центральна 4в каб.8

- на е-mail: bilenkivska.silrada@ukr.net (* в полі тема вказувати «для начальника юридичного відділу Порушення з нелегальним алкоголем»)