Про подовження терміну попереднього конкурсного відбору проєктів в рамках  ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ У 2020 РОЦІ до 30.05.2020 року.

Дата: 01.04.2020 13:46

Про подовження терміну попереднього конкурсного відборупроєктів в рамках  ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ У 2020 РОЦІ до 31.05.2020 року.

Правила у конкурсі досить прості:

Сформуйте ідею, порахуйте бюджет (від 3 до 50 000  грн) та зберіть 25 підписів мешканців громади на підтримку проєктної заявки .

• Подайте заявку у  паперовому вигляді до 30.05.2020року до загального відділу виконавчого комітету.
  •  Заручіться підтримкою серед друзів та мешканців громади під час голосування — розкажіть про свій проєкт, активно поширюйте інформацію.
  • Реалізація проєктів розпочнеться вже з 1 лютого 2021 року.

Участь можуть брати всі охочі, хто досяг шістнадцятирічного віку, зібравши 25 підписів на підтримку своєї ідеї.

Формуйте ідеї та збирайте підписи. Можливо, саме Ваш проєкт потрібен громаді!

Форми бланків можна отримати нижче за посиланням:

Бланк проєктної пропозиції

Бланк збору підписів на підтримку проєктної пропозиції

Ознайомитися з Програмою реалізації громадського бюджету (бюджету участі) у Біленьківській сільській раді можна за посиланням