Звернення головного медика нашої громади

Дата: 10.04.2020 09:08

Лікарі нашого медичного закладу КНП «ЦПМСД» готові до роботи в особливих умовах карантину, який проводиться для унеможливлення  розповсюдження інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19 на території Біленьківської ОТГ.  Засобами індивідуального захисту заклад забезпечений, але більшість з них розраховані на одну зміну роботи, як того потребують вимоги щодо роботи з інфекційними хворими, тому потреба в них може збільшуватись в залежності від можливого поширення інфекції.

Враховуючи вище викладене, я була змушена звернутись до сільських  депутатів, керівників сільгосппідприємств нашої громади – посприяти у придбанні необхідних засобів захисту медичних працівників. Всі відреагували швидко і до нас почала надходити благодійна допомога.

Депутат Запорізької обласної ради Щербина Віктор Віталійович відгукнувся першим та  передав в якості благодійної допомоги: 1300 одноразових медичних масок, 300 рукавичок нітрилових, 22 літри дезінфікуючого засобу.

Збір коштів на благодійну допомогу організували сільські депутати:

Кіс Ольга Іванівна, Мінько Ірина Миколаївна, Козиряцький Володимир Іванович, Курилюки Віталій Григорович та Богдан Григорович.

Благодійна допомога надійшла від сільгосппідприємств:

ТОВ «Бакай- Агро» ( Гринь.В.М.), ФГ Мінько (Мінько М.В.), ТОВ «ВАЛЕНА» (Сушилов В.С, Козиряцький В.І.), ПП АФ «Росія» (Гринь А.В.), СФГ «Мацько» ( Мацько В.В., Пазюк Н.Є.), ФГ «АГРО-Троя» (Курилюк В.Г.), а саме:  халати одноразові, рукавички нітрилові,  опромінювач бактерицидний,  дезінфікуючі засоби, паперові рушники,  шапочки, нарукавники, фартухи медичні одноразові, щитки захисні, окуляри захисні.

Сільський голова Зачепило С.І. особисто внесла благодійний внесок п’ять тис.грн.,   на придбання  респіраторів високого ступеню захисту.

Висловлюю глибоку подяку від себе особисто та усього колективу медичних працівників КНП «ЦПМСД» Біленьківської сільської ради, сподіваюсь на подальшу співпрацю та закликаю всіх небайдужих  до надання благодійної допомоги.

Бажаємо всім міцного здоров’я!

Допоможіть медикам, медики допоможуть Вам! Згуртуймося,  разом  ми сила!

Людмила Санакоєва

Головний лікар КНП "ЦПМСД"

Біленьківської сільської ради