Щодо карантину в КНП «Запорізька центральна районна лікарня»

Дата: 14.04.2020 08:55

У зв’язку з неблагополучною епідемічною ситуацією з SARS-CoV-2 з 11.04.2020 року у КНП «Запорізька центральна районна лікарня» ЗРР ЗО (за адресою м. Запоріжжя, вул. Лікарняна, 18/вул. Вільного козацтва, 1А), впроваджено карантин на підставі рішення місцевої комісії ТЕБ та НС Запорізької райдержадміністрації 11.04.2020 року. У закладі проводиться низка протиепідемічних заходів.

Тимчасово призупинено поліклінічний прийом та прийом хворих до стаціонарних відділень за адресою м. Запоріжжя, вул. Лікарняна, 18/вул. Вільного козацтва, 1А. Мешканці Запорізького району, які потребуватимуть екстреної медичної допомоги, будуть госпіталізовані бригадами швидкої медичної допомоги.

Всі питання медичного обслуговування населення  на період карантину вирішуються сімейними лікарями Центрів ПМСД району.

Пацієнти, які отримують інсулін, будуть отримувати препарат, як і раніше,  в аптечному пункті, який знаходиться в поліклініці Запорізької центральної районної лікарні. Інформацію щодо наявності інсуліну в аптечному пункті можна з’ясувати за телефоном +380675937470.

За всіма питаннями можна звертатися до адміністрації лікарні.

Адміністрація КНП «Запорізька центральна районна лікарня» ЗРР ЗО працює у звичайному режимі з 8-00 до 16-00.