Конференція ініціативи "Розумна взаємодія" - черговий крок у розвитку громади

Дата: 23.04.2020 22:15

В Біленьківській громаді 23
квітня 2020 року проведено веб-конференцію ініціативи "Розумна взаємодія", в якій взяли участь представники   Благодійного фонду "Молода громада", працівники виконавчого комітету і структурних підрозділів  Біленьківської сільської ради та активних  жителів ОТГ. Проєкт "Розумна взаємодія" дуже цікава інновація аби молодь та мешканці отримали нові можливості участі  управління  громадою. Але чи то дійсно так? Що знають про це молоді люди та інші мешканці? З якими проблемами спіткаються? Які рішення очікують? Які труднощі у використанні платформи https://gurtom.mobi? Ці та інші питання обговорили учасники конференції.  Як підсумок  - цікавий і потрібний проєкт, його треба розвивати та вдосконалювати і позитивні зміни  в громаді спільними зусиллями, гарантовано!