28.04.2020 о 10.00 год. відбудеться засідання постійної комісії з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку

Дата: 27.04.2020 10:34

28.04.2020 о 10.00 год. в приміщенні Біленьківської сілсьької ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4 -  В відбудеться засідання постійної комісії з питань фінансів та планування соціально-економічного розвитку, на розгляд якого планується внести наступні питання:

1.Про внесення змін  до рішення  Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області  від 20.12.2019 №16 «Про бюджет  Біленьківської сільської об'єднаної територіальної громади  на 2020рік» зі змінами».

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Муслімова Л. О.

2. Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 04.12.2019 № 03 «Про затвердження структури і штатного розпису апарату Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області та її  виконавчого комітету  в новій редакції станом на 02 грудня 2019 року»

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

3. Про розгляд тарифів на послугу з водопостачання, що надається КП "Біленьке" Біленьківської сільської ради для населення та іншим організаціям по с. Біленьке..

Інформує: директор КП "Біленьке" Нікітін Ю. М.

4. Про розгляд заяви ФОП Сандул В. О. Стоматологія "Студія посмішки".

Інформує: сільський голова Зачепило С. І.