29.04.2020 о 10.00 год. відбудеться позачергове засідання сесії Біленьківької сільської ради

Дата: 27.04.2020 10:43

29.04.2020 о 10.00 год. в приміщенні КЗ "Дитяча музична школа" Біленьківської сільської ради за адресою: с. Біленьке, вул. 30 Грудня, буд. 5 "А" відбудеться позачергове засідання сесії Біленьківської сільської ради, на розгляд якого планується внести наступні питання:

1. Про внесення змін  до рішення  Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області  від 20.12.2019 №16 «Про бюджет  Біленьківської сільської об'єднаної територіальної громади  на 2020рік» зі змінами».

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Муслімова Л. О.

2. Про внесення змін до рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області від 04.12.2019 № 03 «Про затвердження структури і штатного розпису апарату Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області та її  виконавчого комітету  в новій редакції станом на 02 грудня 2019 року»

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.