Завершено реалізацію проєкту – переможця “Приберемо громаду разом”

Дата: 07.05.2020 12:00

Завершено реалізацію проєкту – переможця конкурсу проєктів соціальної дії у вигляді пітчингу Активних громадян  за проєктом «Розумна взаємодія для зміцнення демократичної культури» -   “Приберемо громаду разом” .

Загальний бюджет проекту 28,5  тис. грн.   В рамках  даного проєкту  придбано 3 коси , 35 граблів, 10 лопат,  10 сап, 10 вил, 15 мітел, 900 мішків для сміття, 200 пар рукавичок, 5 корзин.

Головна мета, яку намагалася досягти менеджер цього проєкту  старший інспектор відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Пішохан Ганна  це  згуртувати громаду, залучити до масових акцій по прибиранню території ради ,  виховати у громадян дбайливе ставлення до довкілля, прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище.

І це вдалося. Закликаємо мешканців бути активними.