Пошук

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта: проект рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Біленьківської об’єднаної терит

Дата: 29.05.2020 14:35
Кількість переглядів: 326

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта:

проект рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Біленьківської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2021 рік»

 

       Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється:

       Проект рішення Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Біленьківської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області на 2021 рік».

      Розробники: секретар сільської ради, начальник юридичного відділу виконавчого комітету.

      Проект спрямований на реалізацію повноважень Біленьківської сільської ради щодо встановлення місцевих податків та зборів.

      Мета проекту рішення: 

- Встановлення ставок  та пільг із сплати земельного податку податку на території  Біленьківської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області;

- Встановлення відносин, що виникають у сфері справляння місцевих податків та зборів;

- Безумовне виконання Податкового кодексу України; 

- Недопущення суперечливих ситуацій;

- Забезпечення дохідної частини сільського бюджету;

-Виконання програм соціально-економічного розвитку об'єднаної територіальної громади

- Здійснення планування та прогнозування надходжень від місцевих податків та зборів при формуванні бюджету;

- встановити доцільні і обґрунтовані розміри ставок місцевих податків і зборів з урахуванням рівня платоспроможності громадян та суб’єктів господарювання та відповідно до потреб сільського бюджету;

- Забезпечити відкритість процедури, прозорість дій органу місцевого самоврядування.

 Підставою для розробки проекту є: Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податковий кодекс України, Постанова Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року  № 483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінене від земельної ділянки».

       Проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Біленьківської сільської ради  http://bilenke-silrada.gov.ua, 29 травня 2020 року та  буде оприлюднено в районній газеті «Червоний промінь».

       Строк отримання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 30 календарних днів з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

       Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі до Біленьківської сільської ради за адресою:70441, Запорізька область, Запорізький район, с. Біленьке, вул.. Центральна, буд. 4 – В, телефоном: тел.(061)287-31-52, або, на електронну адресу bilenkivska.silrada@ukr.net


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь