18.06.2020 відбудеться позачергове засідання сесії

Дата: 17.06.2020 16:25

18.06.2020 о 10.00 год. в приміщенні Біленьківської сілсьької ради за адресою: с. Біленьке, вул. Центральна, буд. 4-В відбудеться позачергове засідання сесії, на якому планується розглянути наступні питання:

1. Про розгляд результатів державного фінансового аудиту бюджету Біленьківської сільської об’єднаної територіальної громади Запорізького району Запорізької області з 01.01.2017 по 31.12.2019

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Муслімова Л. О.

1. Про внесення змін  до рішення  Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області  від 20.12.2019 №16 «Про бюджет  Біленьківської сільської об'єднаної територіальної громади  на 2020рік» зі змінами».

Інформує: начальник фінансового відділу виконавчого комітету Муслімова Л. О.

1. Про внесення змін до рішення тридцять шостої позачергової сесії восьмого скликання Біленьківської сільської ради від 08.11.2018 року № 07 «Про затвердження складу Номінаційного комітету для координації процесу відбору проектних пропозицій для фінансування з громадського бюджету Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області»

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про затвердження тарифів на послуги з водопостачання технічної води, що надаються комунальним  підприємством «Біленьке» Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області населенню на 2020 рік.

Інформує: секретар сільської ради Печуріна К. В.

1. Про клопотання Біленьківської сільської ради перед Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність.

Інформує: начальник відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Біленьківської сільської ради  Мартиновська Т. О.

1. Про заміну боржника в зобов’язанні

1. Про дострокове припинення повноважень депутата Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області одномандатного виборчого округу № 25 Паталах Світлани Іванівни.