Алея випускників

Дата: 23.06.2020 10:46

Реалізовано проєкт - переможець "Алея випускників".  Фото без опису

Автор Ольга Федотова,

Пряма мова автора проєкту Федотової Ольги:  "Один із важливих етапів цього проєкту Розумної взаємодії , реалізованого за програмою Active Citizens Ukraine за підтримки British Council Ukraine та  Біленьківської сільської  об'єднаної територіальної громади  при партнерстві @БФ "Молода громада"  та Громадської організації "Сходи"  – це закупівля необхідних матеріалів для благоустрою Алеї випускників Біленьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів . Для визначення усього необхідного мені дуже допомогли Наталія Ємець,  Аїда Новосёлова, Ірина Клімова.  Допомогу у фінансових питаннях надала Татьяна Труба (Tetiana Truba). Залучено багато інших людей. Мій чоловік, теж випускник цієї школи, не міг залишитися осторонь і теж завжди поруч зі мною. Мабуть,так символічно, що наша донечка вчиться у першому класі, а її тато посадив дерево у школі. І у випускному класі вони обов’язково зроблять фото напам’ять біля цього деревця. "

#activecitizensua #britishcouncil #алеявипускників #alleyofgraduates  #БіленьківськаОТГ #БілентківськаЗШ #PitchBilenkivska #молодь #діти #ГО_Сходи #activecitizensua  #розумнавзаємодія