Приберемо громаду разом

Дата: 23.06.2020 11:28

Завершено реалізацію проєкту – переможця конкурсу Фото без опису

проєктів соціальної дії у вигляді пітчингу

Активних громадян за проєктом «Розумна

взаємодія» за програмою Active Citizens Ukraine

за підтримки British Council Ukraine та Біленьківської

об'єднаної територіальної громади при партнерстві @БФ

Молода громада та Громадська організація "Сходи" -“

Приберемо громаду разом” . Автор проєкту Анна Пішохан.

Загальний бюджет проекту 28,5 тис. грн. В рамках даного проєкту придбано 3 коси , 35 граблів, 10 лопат, 10 сап, 10 вил, 15 мітел, 900 мішків для сміття, 200 пар рукавичок, 5 корзин. Головна мета, яку намагалася досягти менеджер цього проєкту старший інспектор відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Пішохан Ганна це згуртувати громаду, залучити до масових акцій по прибиранню території ради , виховати у громадян дбайливе ставлення до довкілля, прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище. І це вдалося. Закликаємо мешканців бути активними. Завершено реалізацію проєкту – переможця конкурсу проєктів соціальної дії у вигляді пітчингу Активних громадян за проєктом «Розумна взаємодія» за програмою Active Citizens Ukraine за підтримки British Council Ukraine та Біленьківської об'єднаної територіальної громади при партнерстві @БФ Молода громада та Громадська організація "Сходи" “Приберемо громаду разом” . Загальний бюджет проекту 28,5 тис. грн. В рамках даного проєкту придбано 3 коси , 35 граблів, 10 лопат, 10 сап, 10 вил, 15 мітел, 900 мішків для сміття, 200 пар рукавичок, 5 корзин. Головна мета, яку намагалася досягти менеджер цього проєкту старший інспектор відділу земельних відносин та екології виконавчого комітету Пішохан Ганна це згуртувати громаду, залучити до масових акцій по прибиранню території ради , виховати у громадян дбайливе ставлення до довкілля, прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище. І це вдалося. Закликаємо мешканців бути активними.