Відбулося засідання Конкурсного комітету з проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що проходять в межах території Біленьківської сільської ради Запорізького району За

Дата: 10.07.2020 10:43

Сьогодні, 10 липня 2020 року відбулося Фото без опису

засідання конкурсного комітету

з визначення пасажирських автомобільних

перевізників на автобусних маршрутах

загального користування, що проходять

в межах території Біленьківської сільської ради

Запорізького району Запорізької області.

На засіданні були присутні : голова конкурсного комітету Кришталь А.М. , заступник конкурсного комітету Нотанова М.В., секретар конкурсного комітету Цибульська Т.О., Кіс О.І., Кравченко О.С. Мерзлікіна Н.А., Паталах О.М., Журавський А.Р. – старший інспектор відділу БДР управління патрульної поліції в Запорізькій області капітан поліції , Юхневич О.М., Портной В.В.- завідувач сектором Запорізького регіонального сервісного центру МВС в Запорізькій області На засіданні розглянуто питання 1. Про розгляд конкурсних пропозицій, що надійшли на підставі оголошення про проведення конкурсу з визначення пасажирських автомобільних перевізників на автобусних маршрутах загального користування, що проходять в межах території Біленьківської сільської ради Запорізького району Запорізької області: 1.1. По об’єкту конкурсу № 1 «автомобільний маршрут с. Біленьке – c. Смоляне через с. Мар’ївка, Новосергіївка, Уділенське» 1.2. По об’єкту конкурсу № 2 «с. Біленьке – с. Червонодніпровка». 2. Про створення Робочої групи з перевірки претендента – перевізника . На конкурс надійшли пропозиції По об’єкту конкурсу № 1 «автомобільний маршрут с. Біленьке – c. Смоляне через с. Мар’ївка, Новосергіївка, Уділенське» 1. 19.06.2020 року від Комунального підприємства «Біленьке» Біленьківської сільської ради (код ЄДРПОУ 32407360), Запорізька область, Запорізький район, с.Біленьке, вул.Центральна, 20, поштовий індекс 70441; По об’єкту конкурсу № 2 «с. Біленьке – с. Червонодніпровка» 1. 19.06.2020 року від Комунального підприємства «Біленьке» Біленьківської сільської ради (код ЄДРПОУ 32407360), Запорізька область, Запорізький район, с.Біленьке, вул.Центральна, 20, поштовий індекс 70441; За результатами розгляду конкурсних пропозицій та перевірки члени конкурсної комісії вирішили допустити до участі конкурсі КП «Біленьке». Створено Робочу групи з перевірки перевізника.